sobota 28. prosince 2013 | Zlin Press - Roman Ordelt

Hokejový klub PSG Zlín děkuje fanouškům za podporu při zápase na Slavii

Úřadující vicemistři z PSG Zlín rozdávali v kalendářním roce 2013 svým fanouškům hodně radosti. Na jaře vyhráli Prezidentský pohár určený pro nejlepší tým základní části, postoupili do nezapomenutelného extraligového finále s Plzní a koncem dubna společně s fandy oslavili velký úspěch v podobě druhého místa a zisku stříbrných medailí. Zlínský fanklub nyní zorganizoval hromadný výjezd do pražské O2 arény k důležitému duelu se Slavií a právě podpora více než pěti set fanoušků Beranů pomohla k velkému zvratu v utkání a k výhře za tři body pro tým PSG Zlín!

Více než pět set zlínských fanoušků vážilo dalekou cestu do hlavního města. Akce s názvem Vzhůru na Prahu se zlínským fanklubem se vydařila po všech stránkách. Hokejoví Berani si odvezli z největší hokejové arény v České republice nesmírně cenné tři body za vítězství 2:1. "Děkujeme všem zlínským fandům, že nás přijeli v hojném počtu do Prahy povzbudit. Zaplnili celý prostor za brankou, hlasitě nás povzbuzovali po celý průběh zápasu. Jsme rádi, že jsme se jim odvděčili výhrou v důležitém duelu. Patří jim velké poděkování," pověděl Rostislav Vlach, první trenér PSG Zlín.