Informace ohledně vrácení vstupného za zrušené utkání play off

Letošní sezona Tipsport extraligy 2019/2020 je definitivně u konce po vyhlášení nouzového stavu na celém území České republiky, led na zimním stadionu se brzy rozpustí a všichni hokejoví fanoušci se mohou těšit na další sezonu. Pevně věříme, že dopadne již v plném rozsahu. Je potřeba se vyrovnat s fanoušky, kteří si zakoupili vstupenky na třetí utkání předkola Generali Česká pojišťovna play off PSG Berani Zlín - HC Olomouc, které se již na ZS Luďka Čajky neodehrálo.
Již dva dny nám píší fanoušci, kteří si zakoupili vstupenky na utkání play off s Olomoucí a nechtějí vrátit vstupné. "Všem těmto fanouškům bych chtěl poděkovat. Jedná se o malé gesto, ale potvrzuje se, že zlínská komunita má k sobě velmi blízko. Předčasné uzavření zimního stadionu pochopitelně způsobilo trhlinu v sezonním rozpočtu a i tahle iniciativa nám pomůže ji minimalizovat." poděkoval Martin Hosták, generální manažer a jednatel PSG Berani Zlín. 

Ohledně vracení vstupenek, prosím kontaktujte společnost Ticketportal, která prodává všechny vstupenky na extraligová utkání zlínských Beranů. 

Zde jsou bližší informace: obecně se v případě zrušení akce vrací vstupenky v místě jejich zakoupení. Zakoupením se rozumí jejich zaplacení. V případě zaplacení předem rezervovaných vstupenek či jejich přímého nákupu na prodejním místě, je vstupné vraceno výhradně u téhož prodejce, není-li určeno jinak. V případě online úhrady, tedy platby přes internet, probíhá vrácení vstupného stejnou cestou, jakou bylo přijato, tedy automaticky návratovou transakcí, kterou provádí pouze centrální kancelář TICKETPORTAL. V případě změny data konání akce probíhá vracení obdobně, požadavek je však třeba řešit dle instrukcí, které lze získat na emailové adrese: reklamace@ticketportal.cz.