neděle 14. října 2012 | Zlin Press - Roman Ordelt

Je tady souboj s Plzní o čelo tabulky! Chystá se odplata za vyřazení v play off

Tento atraktivní zápas byste si rozhodně neměli nechat ujít! V neděli 14. října přijede na ZS Luďka Čajky nebezpečná Plzeň a tým PSG Zlín je nažhavený soupeři připravit odplatu za vyřazení ze čtvrtfinálové série play off, když Západočeši vyřadili Berany se štěstím až v sedmém rozhodujícím duelu. Nyní nastal čas na odplatu! Čajánek a spol. jsou připraveni Plzeň skolit a k tomu potřebují i Vaši podporu. Přijďte je svými hlasivkami hlasitě povzbudit do ochozů zimnního stadionu! Utkání začíná netradičně v 18.15 hodin.

Beranům se povedl skvělý začátek do letošního ročníku. Čajánek a spol. se dostali na vítěznou vlnu a v minulém týdnu byli stoprocentně úspěšní. Z náročného programu tří těžkých duelů vybojovali maximální bodový zisk devíti bodů. Nezapomenutelná byla především výhra nad Kladnem v sestavě s Jágrem, Plekancem, Židlickým a dalšími.

Mužstvo Rostislava Vlacha hraje v těchto dnech tři domácí zápasy v řadě na ZS Luďka Čajky. Zlín v pátek prohrál překvapivě s Českými Budějovicemi 0:4 a poprvé letos doma nebodoval a rovněž střelecky vyšel naprázdno. „První třetina byla z naší strany výborná, kdybychom vedli 4:0, nikdo se nemohl divit. Ve druhé třetině soupeř využil své šance, zatímco my jsme se do utkání zpátky nedostali. Bohužel jsme byli horší v koncovce. Poté jsme už výsledek těžko dotahovali. Páteční  zápas byl o vstřelených gólech a štěstí. Soupeř podal velmi dobrý výkon a podržel je především skvělý brankář," hodnotil zápas Rostislav Vlach, první trenér PSG. Páteční duel je již minulostí, zlínskou družinu čeká v nedělním večeru atraktivní souboj s týmem Škody Plzeň. "Věříme, že diváci nám vytvoří podobně báječnou atmosféru jako při utkání s Kladnem," zní ze zlínské kabiny.