Je zde souboj s Kometou Brno! Zápas si vyžádá zvýšená bezpečnostní opatření

Extraligový tým PSG Berani Zlín se utká v 17. kole základní části Tipsport extraligy 2021/2022 v derby s týmem HC Kometa Brno. Divácky velmi atraktivní zápas se odehraje na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v neděli 24. října od 15:30 hodin. Utkání bylo z pořadatelského hlediska i Policie České republiky vyhodnoceno jako rizikové a vyžádá si důležitá opatření a upozornění směrem k divákům. Před vstupem na zimní stadion je nutné prokázat bezinfekčnost podle aktuálně platných mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky!

Vstup jen s platnou vstupenkou

Do areálu zimního stadionu se nebude možné dostat bez platné vstupenky a prokázání bezinfekčnosti (očkování, test, prodělání onemocnění COVID-19). Pro příchozí bez platné vstupenky prosíme, aby využili příchod po ulici U Zimního stadionu, kde bude služební pokladna a tři na prodej vstupenek. Zároveň klub vyzývá fanoušky, aby si vstupenku zakoupili s předstihem v on-line předprodeji. 

Proběhnou opět zpřísněná bezpečnostní opatření. Klub vyzývá diváky, aby přišli do hlediště včas a s dostatečným předstihem. Brány zimního stadionu se otevírají 45 minut před začátkem utkání. Hokejový klub upozorňuje návštěvníky hokejového zápasu Zlína s Kometou, že platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard a dýmovnic do hlediště zimního stadionu. Na uvedený zápas bude výrazně posilněna pořadatelská služba včetně policie. Na bezpečnost v hledišti a před zimním stadionem bude dohlížet zvýšený počet příslušníků Městské policie Zlín a Policie České republiky.

 

Parkování zajištěno bezplatně u zlínského mrakodrapu

Pořadatelé zároveň vyzývají diváky, aby přišli včas a rozhodně nechodili na poslední chvíli z důvodu možného většího rozsahu kontrol při vstupu. Upozorňujeme motorizované návštěvníky utkání, a to především z Brna. Využijte bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkujte své vozy. Parkoviště bude zdarma k dispozici vždy hodinu před a hodinu po utkání. 

Důležité informace pro návštěvníky jsou následující: 

- pro vstup na ZS je nutné prokázat bezinfekčnost (očkování, test, prodělání oněmocnění COVID-19)

- na zimní stadion se zakazuje vstup podnapilým lidem

- je zakázáno do areálu vnášet jakoukoliv pyrotechniku nebo nebezpečné předměty

- vzhledem k tomu, že spousta fanoušků přijede osobním autem, bude bezesporu výhodné, když lidé ze Zlína a okolí využijí jiného způsobu dopravy než osobním vozem

- osobní auta doporučujeme parkovat v parkovacím domě vedle budovy č. 21 bývalých Baťových závodů (v současnosti úřední budova Zlínského kraje), parkování tam bude ZDARMA, navíc auta budou pod větší kontrolou

- prosíme dbejte všech pokynu policistů, strážníků i pracovníků bezpečnostní agentury.

Plné znění Návštěvního řádu Zimního stadionu Luďka Čajky naleznete zde!

Tiskovou zprávu Policie České republiky - KŘP Zlínského kraje najdete zde

×
Dnes v 12:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
Rytíři Kladno