pátek 29. září 2017 | Zlin Press - Roman Ordelt

Kouzlo domácích výher trvá i s Hradcem, osmý zářez zařídil Roberts Bukarts

Hokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v zápase 8. kola Tipsport extraligy nad týmem Mountfield HK Hradec Králové 2:1 po samostatných nájezdech a prodloužili úspěšnou sérii domácích výher nad Východočechy již na osm utkání! Čtyři tisícovky diváků viděly defenzivní bitvu, kterou rozsekly až nájezdy. Branky padaly pouze na začátku druhé třetiny. Hosté otevřeli střelecký účet zápasu 28 vteřin od začátku druhé třetiny, Berani odpověděli za půldruhé minuty zásluhou využité přesilové hry. Obětavě hrající domácí se ubránili v prodloužení i přesilovce soupeře a nakonec rozhodli o vítězství v nájezdech. Branky zaznamenali Martin Matějíček a v nájezdech se jako jediný trefil Roberts Bukarts. Veselý a spol. vyhráli již potřetí v řadě a v tabulce poskočili již na devátou příčku. Zlín hraje v neděli 1. října doma s Třincem, začátek v 17 hodin.