Last minute nabídka: Na táboře OFF-ICE jsou ještě volná místa

Zlínský klub má zajímavý tip pro všechny, kdo i teď na poslední chvíli shání pro své děti kvalitní a zábavný program na léto. Na příměstském táboře mladých Beranů, který se uskuteční od 5. do 9. července a je otevřen pro veřejnost, stále zbývá ještě pár volných míst. Můžete tak svým potomkům dopřát týden plný sportu, her a pohybu na čerstvém vzduchu.

Příměstské tábory pořádá zlínský klub už podruhé, cílem programu je vést kluky a holky k objevování a rozvoji jejich pohybových dovedností. „Děti se mohou těšit na dny plné pohybu a prožitků. Budou mít možnost se seznámit s různými sporty, minulý rok měly velký úspěch třeba tenis nebo ping pong. To vše ve skupině kamarádů různého věku, takže se mohou učit od sebe navzájem,“ přibližuje trenér a jeden z vedoucích David Macharáček.

Právě na něj se mohou zájemci obracet s přihlašováním nebo s případnými dotazy. Buď prostřednictvím mailu macharacek@beranizlin.cz nebo mobilu 737 942 725.

Příměstský tábor „OFF-ICE“

  • Termín tábora: 5. až 9. července 2021
  • Určeno: dětem od ročníku narození 2015
  • Cena: 3 500 Kč
  • V ceně: program v areálu fotbalového hřiště Mladcová, oběd a svačiny
Účastníkům táborů se bude věnovat tým zlínských trenérů, mezi nimiž nebudou chybět například Dominik Matula, Luboš Horčička nebo Petr Žák.