Lukáš Vopelka odpovídal na otázky v pořadu Hokej den poté

Útočník PSG Berani Zlín Lukáš Vopelka byl hostem pravidelného pořadu České televize Hokej den poté, který mapuje na programu ČT sport víkendové dění v hokejové Tipsport extralize. Čtyřiadvacetiletý forvard odpovídal na dotazy moderátorky Dariny Vymětalíkové a hokejového experta Pavla Richtra.
Lukáš Vopelka zažívá poměrně divokou sezonu. V létě neuspěl na zkoušce v Českých Budějovicích, poté odešel na Slovensko, kde v Košicích odehrál jen šest zápasů. Začátkem prosince přišel k Beranům na měsíční zkoušku a po velmi dobrých výkonech si vybojoval smlouvu v Baťově městě až do konce letošní sezony. Budějovický odchovanec zatím odehrál zatím ve zlínském dresu 21 zápasů, ve kterých se blýskl pěti góly a šesti asistencemi. 

Vopelka v pořadu mimo jiné odpověděl, jak se přizpůsobil stylu hry s různými spoluhráči, který se vedle něho vystřídali během velké marodky. Dále hovořil o tom, co mu pomohlo zvednout sebevědomí, a jak prožíval dlouhé období v sezoně bez vstřeleného gólu. Moderátorku rovněž zajímalo, proč není Zlín letos tak silný na vlastním ledě, další hokejové cíle Lukáše a nejbližší extraligový zápas v Olomouci.  

Na nejnovější vydání pořadu o aktuálních tématech a dění v hokejové Tipsport extralize v pořadu Hokej den poté se můžete podívat ZDE. Vystoupení Lukáše Vopelky najdete v čase od 24:50 do 30:04.

Lukáš Vopelka zabojuje se zlínským týmem o postup do vyřazovacích bojů v play off. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT
×
Odehrané 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín