Martin Hosták končí v pozici generálního manažera Beranů

(Společná tisková zpráva hokejového klubu PSG Berani Zlín a statutárního města Zlína). Martin Hosták končí po třech sezonách v pozici generálního manažera a jednatele hokejového klubu Berani Zlín. Stalo se tak po vzájemné dohodě majitelů klubu s generálním manažerem.
Na pozici generálního manažera a jednatele nastoupil Martin Hosták v červnu 2017 s nápady a vizemi, kam hokejový klub posunout. Dle názoru spolumajitelů se však za dobu jeho působení nepodařilo tyto vize naplnit. Zhoršovaly se i personální vztahy uvnitř organizace. Nešťastná pak byla kandidatura Martina Hostáka do Výkonného výboru Českého svazu ledního hokeje za Ústí nad Labem bez vědomí majitelů klubu.

Nenaplnění daných cílů v kombinaci s manažerskými chybami vedlo spolumajitele klubu k rozhodnutí ukončit k 31. 7. 2020 vzájemnou spolupráci.

„Martinu Hostákovi chci tímto poděkovat za ekonomickou stabilizaci klubu po jeho příchodu a spolupráci, která bohužel nedopadla podle našich představ. I přes jednotlivá manažerská pochybení, odvedl ve Zlíně kus práce na pozici, která je komplikovaná v každém klubu,“ uvedl prezident klubu a primátor města Jiří Korec.