neděle 16. listopadu 2014 | Zlin Press - Roman Ordelt

Mistři ze Zlína srazili podruhé v sezoně Spartu na kolena. Tým PSG Zlín vyhrál v prodloužení

Hokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 21. kola Tipsport extraligy na ledě pražské Sparty 4:3 v prodloužení a po domácí výhře nad Litvínovem rovněž v nastaveném čase si připsali další dva cenné body. Berani šli ve vyhroceném utkání již ve 4. minutě do vedení zásluhou proměněného trestného střílení Romana Vlacha, poté dvakrát dotáhli jednogólový náskok Sparty. Na vedení Sparta 3:2 našli odpověď za pouhých třicet vteřin. V prodloužení udeřil hned v první minutě kapitán Petr Čajánek, jehož nahození si gólman Sparty Filip Novotný srazil do vlastní sítě. Čajánek a spol. předvedli obrovskou bojovnost a výhru vychytal opět vsetínský brankář Petr Hromada, který nastoupil v extralize poprvé od začátku utkání. Branky zaznamenali Roman Vlach, Jiří Marušák, Oldrich Kotvan a Petr Čajánek. Tým PSG Zlín hraje v pátek doma s Plzní.