Mladí Berani obléknou reprezentační dresy

Během listopadové reprezentační přestávky převlékne zlínský dres za reprezentační hned šestice hráčů. Ve výběru do devatenácti let se představí Martin Padrnos a Štěpán Fryšara. Oporou osmnáctky je Jan Dluhoš. Do nejmladšího reprezentačního výběru do šestnácti let obdrželi pozvánku Ivo Lekeš, Tadeáš Talafa a Dominik Luža.

Tři utkání s Finskem sehraje reprezentační devatenáctka. V domácím prostředí v Kopřivnici, Frýdku-Místku a v Ostravě-Porubě oblékne český dres obránce Martin Padrnos, jenž figuruje jako náhradník i ve výběru do dvaceti let a útočník Štěpán Fryšara. Na šanci mezi náhradníky čeká brankář Daniel Huf a útočník Jan Václavek.

Stálicí české osmnáctky je obránce Jan Dluhoš, který s týmem v srpnu vybojoval druhé místo na Memoriálu Ivana Hlinky v Břeclavi. Zlínský obránce si vysloužil i další pozvánku a s týmem se vydá do Finska, kde Češi na Turnaji pěti zemí postupně narazí na domácí tým, Švédsko, Švýcarsko a USA.

Reprezentace do sedmnácti let cestuje do Kanady na prestižní World U17 Challenge. Mezi náhradníky jsou obránci Jakub Prchal a Jiří Suhrada.

Nejmladší reprezentační výběr do šestnácti let sehraje tři utkání se Švýcarskem v Klášterci nad Ohří a v Kadani. Nominaci si vybojovala hned trojice hráčů Zlína. Brankář Ivo Lekeš, obránce Tadeáš Talafa a útočník Dominik Luža. Náhradníkem je útočník Dan Handl.