čtvrtek 30. prosince 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Nevydařená derniéra roku 2021, Berani pojedenácté v řadě prohráli s Vary

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 37. kola Tipsport extraligy 2021/22 s týmem HC Energie Karlovy Vary 2:4 a uzavřeli letošní kalendářní rok 2021 prohrou. Berani na Západočechy neumí v posledních sezonách vůbec zahrát a podlehli Energii už pojedenácté v řadě. Naposledy slavili výhru v únoru 2019 na domácím ledě 5:3. Vary se ujaly vedení hned v první minutě po hrubé individuální chybě zlínské obrany. Domácí v 10. minutě ještě srovnali stav, ale hosté přidali do první sirény dva přesilovkové góly, kdy zužitkovali i dlouhou přesilovku pět na tři. Kubiš a spol. ještě vykřesali naději na zvrat kontaktním gólem v závěru druhé třetiny, ale vyrovnat již nedokázali a prohráli doma již čtrnáctý zápas v sezoně. Branky zaznamenali Ondřej Němec a Darek Hejcman. Zlín hraje po Novém roce v úterý 4. ledna důležitý zápas v Chomutově s Kladnem. To uteklo Beranům na rozdíl již šesti bodů.