Nové číslo magazínu Beran přichází do prodeje!

Marketingové oddělení extraligového klubu PSG Berani Zlín připravilo pro fanoušky během letošní sezony již třetí číslo magazínového časopisu pod názvem Beran. Dvouměsíčník přináší pro čtenáře jiný pohled na zlínské hráče než jsou zvyklí ze sportovních stránek novin nebo webů.
Na co těšit v aktuálním čísle? Především na příběh z hokejového života Petra Lešky s názvem Rekordman. Výrazná osobnost českého hokeje drží dva české rekordy, stal se nejproduktivnějším hokejistou extraligové historie a odehrál nejvíce zápasů v nepřetržité řadě. Ve svém příběhu na stránkách magazínu říká: „Ve Zlíně to vždy vyhrála parta. Chodit do kabiny zde byla vždy radost, ale v těch finálových sezonách to bylo přímo skvělé. Vždy jsme se tady dobře doplňovali a jako pojítko bylo, že většina z nás byli Zlíňáci.“

Berani se zúčastnili v prosinci akce Vánoce v útulku, kterou pořádali zástupci projektu Němá tvář. Útulkové chlupáče podpořili jak svou přítomností, tak darovaným krmivem. Jaké zvířata mají hokejisté PSG Berani Zlín doma si přečtete v článku s názvem Kdopak na nás čeká doma?

Dozvíte se deset gólově nejplodnějších zápasů, které se zapsaly do zlínských dějin v rámci nejvyšší soutěže. Přečtete si rozhovor s maminkou brankáře Libora Kašíka a dozvíte se, co prozradila na svého syna. Dále v magazínu Beran najdete rozhovor s třináctiletým talentem Adamem Jechem, který hraje dorosteneckou extraligu s kluky o tři roky staršími.

Zlínský hokej pomohl v rámci projektu Berani srdcem Nadaci Tomáše Bati a Středisku rané péče EDUCO. Ředitelé těchto institucí Pavel Velev a Dagmar Machová přiblížili svůj vztah k lednímu hokeji a popsali činnost svých organizací.

Aktuální číslo magazínu Beran (leden, únor) si zakoupíte za částku 39 korun při extraligových zápasech hokejistů Zlína. Nejdříve v sobotu 18. ledna při utkání se Spartou, a to u vstupu na zimní stadion před zápasem a v průběhu obou přestávek. Přejeme vám příjemné čtení.