neděle 27. ledna 2019 | Zlin Press - Roman Ordelt

O prohře Beranů v derby s Kometou rozhodli bývalí zlínští hráči

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 39. kola Tipsport extraligy na ledě mistrovského týmu HC Kometa Brno 2:4. Moravské derby nabídlo velmi kvalitní hokej a duel měl vyrovnaný průběh. Pojistku na výhru Komety dal pět minut před třetí sirénou nejproduktivnější domácí hráč Petr Holík, odchovanec zlínského hokeje. Dvě branky Brna zaznamenal útočník Bedřich Köhler, který ve Zlíně působil úspěšně dlouhá léta. Berani odpověděli na vedení brněnských hokejistů dvakrát, bohužel na gól Köhlera ze 33. minuty již nenašli odpověď. Po necelém měsíci se vrátil do Brna brankář Libor Kašík, který předvedl proti svému bývalému týmu slušný výkon. Góly Zlína dali Tomáš Fořt a Pavel Kubiš. Zlínští zahájí poslední čtvrtinu základní části extraligy ve středu 30. ledna na ledě Třince.