OBRAZEM: Hokejoví šampioni začali velké oslavy již na ledě. MISTŘI JSOU ZE ZLÍNA!

Pátek 25. dubna 2014 se zapsal navždy do historických análů zlínského hokeje. Přesně ve 20:57 hodin končí pátá finálová bitva play off s Kometou Brno a zaplněný Zimní stadion Luďka Čajky ve Zlíně exploduje lavinou nepopsatelného nadšení a výbuchu radosti. Berani porazili Kometu 5:3 a celkově vyhráli finálovou sérii 4:1 na zápasy. Hokejisté PSG Zlín stávají novými šampiony a Zlín získal podruhé v historii klubu mistrovský titul přesně po deseti let. Parta kolem kapitána Petra Čajánka to dokázala!

Na vítěze Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy o mistra České republiky v ledním hokeji čekala nová trofej – Pohár Tomáše Garrigue. Masaryka. Kapitán PSG Zlín Petr Čajánek přesně ve 21:21 hodin převzal jako první hokejista novou trofej pro mistra České republiky, která měří 73,8 centimetru a váží přibližně 15 kilogramů. Sestává z pozlacené vnější části, vnitřního lehčeného stříbrného pláště a základny z leštěné nerezové oceli, ve které budou vyryty nejen názvy klubů, ale i soupiska vítězného mužstva. Noví šampioni z PSG Zlín se dlouhé minuty radovali z mistrovské trofeje a kroužili oslavná kolečka po ledové ploše před nadšenými sedmi tisícovkami diváků.

Jedna víra. Jeden tým. Jeden cíl. MISTŘI

Berani začali slavit mistrovský titul bezprostředně po utkání na ledové ploše Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. V popředí sportovní manažer Jiří Šolc.
Noví šampioni Petr Čajánek a Zdeěk Okál si připili oficiálním pivem extraligy Radegastem, který zároveň věnoval 1 000 hořkých piv Radegast Premium na oslavu mistrovského titulu.
Zlatou medaili právě obdržel od ředitele Tipsport extraligy Josefa Řezníčka útočník Petr Holík.
Pátek 25. dubna 2014 ve 21:21 hodin. Kapitán Petr Čajánek se konečně dočkal a na pátý pokus mohl převzít pohár pro vítěze české extraligy.

Osmatřicetiletý Petr Leška slaví se Zlínem svůj druhý mistrovský titul. Na svém kontě má úctyhodný počet 1 097 utkání v extralize.

První trenér PSG Zlín Rostislav Vlach zvedá nad hlavu mistrovský pohár.

Společná fotka nových šampionů české extraligy týmu PSG Zlín společně s potomky a ratolestmi.

Brankářská trojice PSG Zlín s mistrovským pohárem, zleva Tomáš Štůrala, Luboš Horčička a Libor Kašík.

Fotogalerie

×
Odehrané 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha
×
Odehrané 15:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera