OBRAZEM: JSME VE FINÁLE! Čajánek a spol. překonali další překážku za snem

Čtvrtek 4. dubna 2013, 20.50 hodin. Drama šestého zápasu semifinále play off mezi Třincem a Zlínem ve Werk Areně dosahuje vrcholu. Do konce základní hrací doby zbývá 3,7 vteřiny a čároví rozhodčí vhazuje buly před gólmanem Jakubem Sedláčkem mezi hole Petra Lešky a Radka Bonka. Zlínský centr buly vyhrává a drží kotouč pod bruslí, vzápětí se rozezní siréna. Radost hokejistů PSG Zlín propukává naplno, hokejky míří nahoru a hráči ve žlutých dresech se radují z postupu přes nadupaný Třinec. JSME VE FINÁLE, JSME VE FINÁLE!
Další parádní večer pro hokejový Zlín. Vlachova družina překonala po vítězné čtvrtfinálové bitvě s Vítkovicemi další těžkou překážku. Tým PSG Zlín smetl v cestě za vysněným zlatem v semifinálové bitvě Třinec 4:2 na zápasy. Berani dokázali třikrát vyhrát na třineckém ledě, jednu výhru přidali doma a zaslouženě slaví postup do finále, kde se utkají s Plzní.

Podívejte se ve fotogalerii na gejzír radost bezprostředně po závěrečné siréně na ledové ploše Werk Areny v Třinci a exkluzivní snímky ze zlínské kabiny. Autorem je fotoreportér Jiří Zaňát.

Radost z postupu do finále

Obránce Radim Tesařík přijímá gratulaci k postupu od Tomáše Klimenty.

Příchod do šatny

Trenér Rostislav Vlach přímá gratulace od trenéra Třince Josefa Turka

Radost v kabině

Fotogalerie