Obrazem: Druháci si závěr letní přípravy zpestřili turnajem v míčových hrách

Sobotní dopoledne patřilo na PSG aréně druhákům. Mladí hokejisté ze Zlína, Uherského Hradiště a Uherského Brodu se potkali na multisportovním turnaji, aby si proti sobě zahráli fotbal a florbal. Berani si meziklubovým kláním zpestřili suchou přípravu, která se pomalu blíží k závěru.
Všechny tři kluby utvořily pro potřeby sobotního turnaje dvě družstva (A, B), multisportovního dopoledne se tak zúčastnilo několik desítek dětí ročníku 2012 a 2013. Jedna třetina hřiště byla určena pro fotbal, druhá třetina na opačné straně plochy zase pro florbal.

Každý ze tří zápasů se hrál na 2 x 25 minut, přičemž v poločase se družstva A a B prohodila. Všechny děti si tak zahrály fotbal i florbal, a to proti oběma soupeřům. „Kluci si během dopoledne vyzkoušeli dva sporty a dobře si zahráli. Výsledky nejsou podstatné – nejdůležitější je, že jsme si turnaj všichni užili,“ pravil po skočení akce trenér zlínských druháků Petr Žák.