Oslavenec Gazda: Za výhrou jsme šli poctivým výkonem

Obránce Daniel Gazda skvěle oslavil třináctý srpnový den své třiadvacáté narozeniny. Společně se spoluhráči srazil do kolen po přesvědčivé výhře 4:0 velmi silný celek Ocelářů z Třince. Daniel měl velký podíl na třetí brance v třinecké síti. Ve 27. minutě vyslal od modré čáry tvrdou ránu, kterou ještě před gólmanem Jakubem Štěpánkem úspěšně tečoval Vojtěch Dobiáš.
Odchovanec zlínského hokeje podepsal letos na jaře v mateřském klubu novou víceletou smlouvu. „Jsem šťastný, že má hráčská kariéra bude pokračovat doma, mám tady výborné podmínky. Vyrostl jsem ve Zlíně a mám ke klubu velmi kladný vztah, proto jsem neměl potřebu odejít jinam,“ uvedl Daniel Gazda po podpisu smlouvy.

V letošní přípravě se blýskl ve čtyřech zápasech již třemi asistencemi na gól. Tu zatím poslední přidal v narozeninový den. „Chtěli jsme Třinci vrátit předchozí porážku. Navíc přišla šance být první ve skupině. Šli jsme za tím, odvedli poctivý výkon a úspěšně jsme je porazili,“ řekl po vítězném utkání s Oceláři.

Hvězdou zápasu byl mladý gólman Daniel Huf. Ten pochytal všechny střel třineckých hráčů a za svá záda nepustil ani jednu z 35 střel. „V případě Dana to určitě není náhoda. Už na trénincích chytá parádně. Je šikovný, rychlý gólman a teď v zápasech to pouze potvrzuje,“ uvedl závěrem Daniel Gazda.

Obránce Daniel Gazda oslavil 23. narozeniny asistencí u třetího gólu Beranů. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT