úterý 21. září 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Paráda! První výhru v sezoně režírovali čtyřmi góly Köhler a výborný Kašík

Skvělý hokejový večer byl k vidění pod Ještědem zásluhou galapředstavení zkušeného útočníka Bedřicha Köhlera, který vstřelil čtyři góly! Hokejisté PSG Berani Zlín porazili v zápase 6. kola Tipsport extraligy 2021/22 druhý celek v tabulce Bílí Tygři Liberec 4:3 po prodloužení a vybojovali první výhru v sezoně. Favorizovaní Severočeši se ujali vedení na začátku druhé třetiny a těsný náskok drželi až do 45. minuty. Poté neúnavně bojující Berani obrátili vývoj utkání ve svůj prospěch, ale domácí v 52. minutě opět srovnali. Zlín si vzal vedení zpátky, ale Liberec po obrovském náporu pouhých 33 vteřin před třetí sirénou nasměroval zápas do prodloužení. V něm dokonal svůj životní večer vítězným gólem v přesilovce famózní Köhler. Výborný výkon předvedl brankář Libor Kašík, který úspěšně kryl 40 soupeřových střel. Zlín hraje v pátek 24. září doma s Karlovými Vary.