Páteční utkání bude věnováno boji s rakovinou prsu

Říjen je již tradičně zasvěcen akcím, které podporují boj s rakovinou prsu a s tím spojenou osvětou. Letos se do akce ve spolupráci se zlínským Obchodním domem zapojují i zlínský hokejový klub. Výtěžek půjde na zlínskou onkologii.
Obchodní dům Zlín se oblékl v minulých dnech do slušivého růžového hávu, stejně tak svítí nad vstupem do Zimního stadionu Luďka Čajky speciální růžové logo. To vše na podporu Růžového října. Stejně jako ve všech obchodech Obchodního domu Zlín (Bistrotéka Valachy, Bar 1931 a dalších) půjde koruna z každého nákupu na transparentní účet Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, tak zlínský hokejový klub z každé prodané vstupenky na zápas PSG Berani Zlín - HC Sparta Praha (pátek 15. října v 17.30 hodin) odvede 20 Kč na tento účet

Přidat se mohou také všichni fanoušci, kteří mohou provést svůj příspěvek přes tento QR kód:

Cílem Růžového října je osvěta veřejnosti o zákeřné nemoci, která je nejčastějším zhoubným nádorem diagnostikovaným u žen. V úterý 17. října od 18 hodin se uskuteční v Obchodním domě Zlín přednáška na téma Možnosti včasného záchytu karcinomu prsu a jak dál, na kterou vás zve Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. 

×
Odehrané 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha
×
Odehrané 15:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera