středa 20. února 2019 | Zlin Press - Roman Ordelt

Pětigólový večer kapitána Gulaše srazil Berany do kolen

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v dohrávce 46. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Škoda Plzeň 2:9 a po předchozí sérii čtyř výher v řadě okusili hořkost vysoké porážky. Skvělý zápas sehrála první řada Indiánů vedená Janem Kovářem, kapitán Milan Gulaš prožil hvězdný pětigólový večer. Po vyrovnané úvodní třetině rozhodla o osudu utkání druhé třetina, ve které dali Západočeši pět branek. Zlínští nastoupili bez dlouhodobě zraněných Tomáše Žižky a Jiřího Ondráčka, pro nemoc chyběl i forvard Štěpán Fryšara. První zápas v seniorské extralize si připsal osmnáctiletý junior Sebastian Fajkus a premiéru ve zlínském dresu absolvoval útočník Lukáš Krejčík z pražské Slavie, který dohraje sezonu v Baťově městě. Branky dali Jakub Herman a Pavel Kubiš. Zlínští musí na nevydařený zápas v Plzni rychle zapomenout, neboť v pátek 22. února hrají doma důležitý zápas se Spartou v boji o předkolo play off. Začátek v 17:30 hodin.