Pojďme udělat malou změnu - Gólová znělka

Začátek sezony se Beranům vůbec nepodařil. Branky soupeřů jsou především na domácím hřišti pro Berany zakleté, zranění klíčových hráčů má klub snad vybraná až do konce sezony a venku vždy soupeř gólově uteče. Je čas na změny, včera přišel nový brankař, ale pojďme udělat i malé změny, které pomohou pomyslnou Štěstěnu přiklonit na naše hokejky, čímž bychom uvolnili nohy i ruce našim Beranům v důležitých bojích extraligové tabulky.
Trápení Beranů se projevuje především na Zimním stadionu Luďka Čajky, kdy jsou s 37 střelami na zápas druhým nejlépe střílejícím týmem extraligové tabulky (po Plzni), ale zároveň nejhorším týmem v produktivitě. Proto jsme se rozhodli udělat malou změnu, v dalších zápasem bude po vstřelených brankách bude opět hrát písnička Ella Elle L´a od France Gall.

Uvidíme, zda návrat této oslavné znělky, která hrála u mnoha velkých momentů zlínského hokeje včetně čtyř finále, pomůže zlínským hokejistům v těžkých bitvách.Do konce sezony plánujeme udělat anketu, kde samotní fanoušci rozhodnou o tom, která melodie se bude hrát po vstřelení branky zlínských Beranů.

Na videu se můžete podívat na jeden z prvních zdokumentovaných záznamů oslavy branky ze sezony 1991/92 ze zápasu proti bratislavskému Slovanu.  Autorem branky je M. Chalánek po nahrávce J. Otevřela.