Potřebujeme teď hodně bičovat, tvrdí útočník Bedřich Köhler

V utkání s Karlovými Vary se zapsal na střeleckou listinu, dokonce při početní nevýhodě Beranů. S pěti přesnými zásahy je aktuálně nejlepším střelcem zlínského výběru. Přesto se zkušenému útočníkovi Bedřichu Köhlerovi zápas vůbec nehodnotil lehce.

"Výkon musí mít stoupající tendenci"

"Měli jsme to prostě zvládnout. Těžko k tomu říct něco víc, měli jsme si to pohlídat a zvládnout závěr utkání," hodnotil utkání proti Varům s denním odstupem Bedřich Köhler

"Musíme se snažit vytáhnout z toho to dobré, to je nasazení, bojovnost. Udělali jsme oproti minulým zápasům progres, ale pořád ten náš výkon musí mít stoupající tendenci. Ty úvodní zápasy nestály za moc, včera tam bylo zlepšení, na konci jsme to zkazili. Zlepšovat se, zlepšovat se, vůli určitě máme, a zdaleka nejsme na vrcholu našich výkonů," hledal 35letý urostlý útočník cestu, jak se z dramatického závěru střetnutí s Vary co nejlépe oklepat a jít dál. 

"Potřebujeme teď hodně bičovat"

"V kabině se to hned po zápase neřešilo. Já jsem zastánce toho, že s horkou hlavou a emocemi se zápas nemá hodnotit. Trenéři se toho naštěstí drží. V zápase člověk stejně kolikrát vidí věci jinak. Rozebereme to s chladnou hlavou," odpovídal Bedřich na otázku, zda se trenéři hned po zápase snažili tým nějak rozptýlit a odlehčit situaci.

Na střidačku Beranů se po karanténě vrátil trenér Robert Svoboda. "Ty role v trenérské dvojici jsou takové, že Robert je ten impulzivnější, on je ten bič, Larry (Martin Hamrlík) je spíš cukr. A my teď potřebujeme bičovat hodně. To on po svém návratu určitě přinese," rozmýšlel Bedřich, zda měl návrat hlavního trenéra výrazný vliv na mužstvo.

"Útočící pětka není tak ostražitá"

Při utkání s Vary se Bedřich Köhler zapsal na střeleckou listinu při vlastním oslabení"Stává se mi to celkem často, zas taková rarita to pro mě není. Jednou za sezónu se mi to určitě stane. Odvíjí se to od toho, že hraju hodně oslabení. Vidím v tom dokonce určitou šanci pro obrannou čtveřici. Ta útočící pětka není tak ostražitá, v hlavě je nastavená střílet a dávat góly. Takže v pravou chvíli se to může podařit." 

 

 

×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
PSG Berani Zlín