Pozor! Pokladny v den utkání s Kometou zůstanou uzavřené

Hokejový klub PSG Berani Zlín oznamuje, že v den utkání 47. kola Tipsport extraligy s Kometou Brno (sobota 22. února) nebudou otevřeny pokladny na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně z bezpečnostních důvodů. Vstupenky se budou prodávat pouze přes on-line předprodej. Atraktivní derby bude pravděpodobně vyprodané a zimní stadion zaplní sedm tisícovek diváků.
Zápas byl po konzultacích s Policií České republiky označen jako rizikový a exponovaný. Proto si vyžádal specifický režim prodeje vstupenek a bezpečnostních opatření. Souboj moravských rivalů bude pravděpodobně vyprodaný, ve středu 19. února večer bylo k dispozici prostřednictvím on-line předprodeje posledních zhruba 350 lístků na stání a 20 míst na sezení.

Zbylé vstupenky si můžete zakoupit přes on-line předprodej. Odkaz naleznete zde.

Proběhnou opět zpřísněná bezpečnostní opatření. Klub vyzývá diváky, aby přišli do hlediště včas s dostatečným předstihem. Zároveň upozorňuje motorizované návštěvníky, aby využili bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkovali své vozy. Platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard a dýmovnic do hlediště zimního stadionu. 

Zimní stadion Luďka Čajky je od letošní sezony vybaven kamerovým systémem, více informací zde


×
Dnes v 16:00 | Muži
HC Vítkovice Ridera
PSG Berani Zlín