Představujeme fanouškům dresy na sezónu 2020/21

S blížícím se startem Tipsport extraligy ledního hokeje přichází na řadu odhalení nových dresů, ve kterých naši hokejisté vyjedou na led. Tradičně jsou k dispozici tři sady, včetně jedné výroční. Video naleznete na facebookových stránkách Beranů.

"Základní koncept dresu vychází z loňské sezóny, kdy si jeho podobu zvolili samotní fanoušci. Vzhled považujeme za velmi kvalitní, loni byl velmi oblíbený, a zároveň byl vysoce hodnocený odbornou porotou. Proto jsme tento koncept nechtěli zcela opustit, ale naopak ho trochu vylepšit a dodat mu nové prvky," přiblížil marketingový manažer PSG Berani Zlín Libor Kožík

Změnou prošly pruhy kolem ramen, které jsou trochu jinak řešené. Ramena dále zdobí drobné hvězdičky, které připomínají éru počátku 90. let. Více si ale fanoušci všimnou změn barevných. Loňská modrá působila trochu ostře a výrazně, nové dresy proto zdobí světlejší odstín. Video představující nové dresy můžete shlédnout zde.

Třetí, alternativní dres, vznikl jako výroční připomínka 30 let existence znaku Berana. Jeho hruď zdobí původní znak z roku 1990, zasazený do moderní podoby. V tomto dresu zlínští Berani vyjedou k několika vybraným utkáním extraligy, které bude provázet tématický doprovodný program.

Ve stejném designu, jako je výroční dres, jsme pro naše fanoušky připravili ve fan shopu také trička s číslem a jménem vybraných hráčů. K zakoupení tak budou například Libor Kašík, Zdeněk Okál, Tonda Honejsek nebo Kuba Šlahař.

×
Odehrané 18:00 | Dor.
HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín