Při nedělním utkání s Vary se rozdají dárky fanouškům i potřebným spoluobčanům

V nedělním utkání, ve kterém hostí PSG Zlín Karlovy Vary, se budou rozdávat dárky fanouškům ale i potřebným lidem. Fanoušci se mohou těšit na dárky od zábavního centra Galaxie Zlín v podobě wellnesu, večeře, nebo volných vstupů do zábavního centra. Předávat se taktéž bude výtěžek z charitativní aukce dresu Karla Rachůnka, kterou organizoval fanklub PSG Zlín, k němuž se přidají i hráči A týmu PSG Zlín.
V neděli 22. září se fanoušci PSG Zlín mají na co těšit. Permanentkáři a fanoušci, kteří si zakoupí lístek na utkání s Karlovými Vary, získají wellness do Galaxie 1+1 zdarma. Tedy, kup si wellness v Galaxii a tvůj partner jde zadarmo, platnost této akce trvá do konce října. Dále si budou moci fanoušci v soutěži na ledě vystřelit:

1. cena - WELLNESS POBYT se sektem pro dvě osoby v GALAXII ZLÍN
2. cena - WHIRPOOL A SAUNA pro 2 osoby v GALAXII ZLÍN
3. cena - RODINNÁ VSTUPENKA do zábavního parku GALAXIE ZLÍN

Součástí utkání bude i předání výtěžku z charitativní aukce reprezentačního dresu Karla Rachůnka a dalších předmětů spjatých s Karlovým jménem, kterou pořádal Fanklub PSG Zlín. Celkovou částku 51 010 Kč předá řediteli občanského sdružení Handicap(?), Aleši Chudárkovi, zástupce fanklubu a organizátor charitativní aukce Radek Pobuda. Pomoci se rozhodli rovněž hráči A týmu PSG Zlín, kteří vybrali mezi sebou určitou finanční částku, kterou předají ve stejný okamžik jako fanklub.

Během nedělního utkání PSG Zlín proti Karlovým Varům uvidí diváci na stadionu videoklip k písni s názvem Život vyhrává, kterou nazpíval Jiří Koběrský, a která vznikla speciálně k této události. Vzdává holt nejen zemřelému Karlu Rachůnkovi, ale i všem ostatním 44 obětem leteckého neštěstí.

Více informací najdete na www.rachnakachna2013.cz

Reprezentační dres Karla Rachůnka.