Přijď na reprízu finále s Plzní za polovinu vstupného a zároveň přispěj na charitu

Ve čtvrtek 10. října se odehraje na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně od 18:20 hodin více než zajímavé utkání. Fanoušky a hráče čeká v rámci předehrávky 11. kola Tipsport extraligy repríza extraligového finále mezi celky PSG Zlín a HC Škoda Plzeň! Na fanoušky čeká kromě mimořádně atraktivního utkání překvapení v podobě vstupného za polovinu ceny. Zakoupením vstupenky přispějí fanoušci částkou dvě koruny ve prospěch Charity Otrokovice.
Projekt „Jedna víra. Jeden tým. Jeden cíl.“ pokračuje, fanoušci mají možnost zažít reprízu posledního finále Tipsport extraligy za polovinu ceny vstupného všech kategorií s výjimkou klubových sedadel. „Vstupné za polovinu je v rámci projektu Jedna víra. Jeden tým. Jeden cíl. Chceme, aby si utkání přišlo, užít co nejvíce fanoušků a společně jsme vytvořili bouřlivou atmosféru. Samozřejmě chceme získat tři důležité body a posunout se v tabulce výše. Plzni máme po loňském finále, co oplácet,“ řekl Bc. Tomáš Melzer, marketingový manažer PSG Zlín.

Součástí utkání bude i charitativní akce, kdy z každé zakoupené vstupenky na utkání s Plzní půjdou ve prospěch Charity sv. Anežky v Otrokovicích dvě koruny. Získané peníze pomohou k zakoupené nového automobilu pro převoz seniorů a zdravotně postižených osob.„Myslíme, že důvodů přijít ve čtvrtek na extraligový hokej ve Zlíně je více než dost. A to zažít reprízu finále za polovinu ceny a zároveň pomoci dobré věci, se nepodaří každý den,“ uzavřel Melzer.

Ceny vstupného na extraligový zápas s Plzní (čtvrtek 10. října):
sezení kategorie A: 110,- Kč
sezení kategorie B: 70,- Kč
stání: 55,- Kč


PSG Zlín - HC Škoda Plzeň