Realizační tým PSG Berani Zlín nadále pokračuje beze změn

Berani již znají složení trenérské lavičky pro nadcházející sezonu. Po již dříve potvrzeném hlavním kouči Robertu Svobodovi dnes své pokračování oznámily další dvě slavné postavy zlínského hokeje, asistent trenéra Martin Hamrlík a trenér gólmanů Richard Hrazdira. Trenérský štáb tak odstartuje pohromadě již pátý extraligový ročník.

Bývalý skvělý obránce Martin Hamrlík začne na trenérské lavici již šestou sezonu. Kromě jedné sezony po boku Antonína Stavjani působí celou dobu právě vedle Roberta Svobody, se kterým se v sezoně 90/91 jako mladík krátce potkal i na ledě.

"S dosavadním širším realizačním týmem jsem spokojen. To se týká všech jeho členů včetně vedoucího mužstva, kustodů a masérů. Spolupráce nejen v uplynulé sezoně fungovala skvěle a nevidím žádný důvod, aby nefungovala dále. Rozumíme si nejen po hokejové stránce," uvedl Robert Svoboda, hlavní trenér klubu.

Richard Hrazdira působí na postu trenéra a mentora zlínských brankářů nepřetržitě již od sezony 2011/2012. S Rostislavem Vlachem a Jurajem Juríkem se tak podílel na zisku zatím posledního mistrovského titulu.