Sběratelé, pozor! Startuje aukce třetí sady zlínských dresů


Sezóna sice ještě není u konce, přesto pro Vás máme nachystanou první letošní aukci. Dražit budeme třetí sadu alternativních dresů, ve které letos Berani na domácím ledě porazili moravského rivala z Vítkovic. Dále v této sadě nastoupili na domácím ledě proti Hradci Králové a Liberci.

Předmětem aukce je třetí alternativní sada dresů ve žlutém retro provedení, jejíž hruď zdobí původní Beran z roku 1990. Tato sada vznikla exkluzivně pro letošní sezónu jako připomínka 30letého výročí existence loga. Vyvolávací cena těchto dresů je stanovená na 1 500 Kč za hraný dres, 1 000 Kč za dres nehraný bez jména.

 

Aukce bude znovu probíhat prostřednictvím webového portálu aukro.cz, konec připadá na čtvrtek 28. ledna okolo 17 hodiny. Tyto dresy nejsou k dostání ani přes zlínský fan shop, nepropásněte tak jedinečnou možnost přidat tento unikátní kousek do své sbírky! Odkaz naleznete zde.

 

Vzhledem k přetrvávající koronavirové situaci bohužel není možné realizovat předání dresu přímo z rukou daného hráče. Na vydražený dres ale s radostí zajistíme podpis hráče. K dresu dále obdržíte certifikát pravosti. 

 

 

×
Odehrané 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín