pondělí 22. října 2018 | Redakce - marketing

Ševci v Chance lize - 7. týden: Werbik a Karafiát na střelecké vlně

Sedmý týden přinesl několik zajímavých střetnutí, z nichž nejvíce se prosadil Nicolas Werbik, který si ve dvou zápasech připsal tři body.

Nejvíce se dařilo v 7. týdnu Ševcům v drese Dukly Jihlava. Ve středečním zápase proti pražské Slavii za Jihlavu ještě stihl nastoupit i Tomáš Čachotský a přispěl k výhře svého týmu úvodním gólem v 17. minutě. Ke vstřelené brance přidal, stejně jako Nickolas Werbik, i jednu asistenci. V sobotním zápase se proti přerovským Zubrům prosadil Nicolas Werbik, který na začátku druhé třetiny navýšil skóre na 3:0 a přihrával na pátou branku.

Naopak vůbec se nedařilo přerovským Zubrům, když celý týden dokončili s hrůzostrašným skóre 1:10. Nově v žlutomodrém týmu nastoupil vedle Jiřího Goiše a Martina Padrnose i Jan Václavek. Střeleckou pohodu v Chance lize potvrdil i Jiří Karafiát, ten v sobotním utkání vsítil branku Tomáši Štůralovi, který hájil branku Prostějova. Jiří Karafiát si tedy udržuje skvělou bilanci bodu na utkání v druhé české soutěži.

Ačkoliv se hráčům z Poruby začátkem týdne nedařilo, zlínský bek Martin Matějíček se prosadil ve středečním zápase proti prostějovským jestřábům a srovnal tak skóre na 2:2. Vstřelil tak svoji první branku v červenobílém drese Poruby.