úterý 06. listopadu 2018 | Karolína Václavková; Foto: hcdukla.cz

Ševci v Chance lize 9. týden: Werbik pokračuje v jízdě

Uplynulý týden opět přinesl zajímavá hokejová utkání i v druhé nejvyšší hokejové soutěži. Z ševců se nejvíce prosadil Nicolas Werbik. V dresu Přerova zabodoval ve středečním zápase proti Jestřábům z Prostějova i nejvyšší zlínský bek Jakub Ferenc

Jihlavští zažili velice úspěšný týden. Hned ve středu porazili kladenské rytíře 2:1. Na středeční výhru navázali v sobotu. K jednoznačnému vítězství 3:0 nad Havířovem přispěl Nicolas Werbik asistencí v 17. minutě a gólem ve 28. minutě. Bod za asistenci si připsal i Lukáš Anděl, který se zlínskému publiku představil v nedělním utkání proti karlovarské Energii.

Úspěšný týden zažili i hráči z Přerova. Ve středečním zápase proti týmu z Prostějova nastoupil i zkušený zlínský bek Jakub Ferenc. V 19. minutě překonal Štůralu a pomohl k výhře Přerova 4:3 po samostatných nájezdech. Výhru si přerovští vychutnali znovu v sobotu, když domácí Kadaň prohrála 3:4.

Bodově naprázdno vyšli jak Martin Matějíček z týmu Poruby, tak Jiří Karafiát ze vsetínského celku.