Ševcovský ples je tady. Vyměníte dres za sako?

Přípravy vrcholí a do slavnostního zahájení prvního Ševcovského plesu pod patronátem klubu PSG Berani Zlín zbývají poslední dny. Již v sobotu 9. února zaplní celé kongresové centrum hokejisté, vedení, partneři, a hlavně fanoušci a příznivci zlínského hokeje. Unikátní společensko-kulturní akce nabídne bohatý program, na kterém nebude chybět ani půlnoční překvapení. A pozor! Poslední lístky je stále ještě možné zakoupit na některých místech.
Tak jak slogan „Vyměň dres za sako“ velí, učiní téměř kompletní hokejová soupiska hokejových Beranů v sobotu 9. února od půl osmé večer. Unikátností celé akce bude setkání hrdých zlínských fanoušků s hráči extraligového A-týmu a speciální program v duchu sportovní zábavy.

Programu se ujmou zkušení umělci a profesionálové
Celým sobotní večerem provede hosty známý moderátor a herec Městského divadla Zlín Pavel Vacek. O hudební produkci se postará kapela Fantasy music a kratším vystoupením zpestří zábavu skupina Kameron, jejíž bubeníkem je zlínský forvard Jakub Herman. Na své si přijdou i milovníci stand-up humoru díky Radku Petrášovi a spoustu zajímavých dovedností nabídne seskupení Barmani Zlín v rámci své show. Nebude nouzi ani o módu. O přehlídku oděvů se postará svatební salon Anastasia Wedding. Pořádnou porci neformální zábavy si pak můžete užít v malém sále, kde pod taktovkou DJs uslyšíte průřez nejnovějšími hity, ale i staršími songy z diskoték.

V rámci večera bude také připraveno pivo Beran zdarma po omezenou dobu a výtoč. Ševcovský speciál se bude čepovat cca dvě hodiny nebo do vyčerpání zásob.

Sympaťák plesu a doprovodná zábava…
Zajít si se svým oblíbeným hráčem na večeři? Ano, i to se může stát právě vám. Stačí hlasovat na označeném místě o největšího sympaťáka plesu z řad hráčů a v průběhu večera jednomu z vylosovaných hlasujících dopřejeme tento parádní zážitek vyhrát.

Zasoutěžit si ale můžete i ve střelbě na branku nebo tradiční tombole. Ve fotokoutku si zase můžete pořídit památeční fotografii.

Vstupenky v prodeji. Rychle na prodejní místa!
Vstupenky na ples byly distribuovány ve dvou kategoriích. Na sezení u označeného stolu za 400,- Kč nebo volné sezení za 350,-. Z dražších vstupenek již zbývají poslední kusy a lze tak říct, že je takřka vyprodáno. Vstupenek na stání je dostatek a dostanou se do prodeje i v den akce od 17:00 hodin přímo v Kongresovém centru. Každopádně doporučujeme navštívit fanshop nebo salon Anastasia Wedding a zeptat se na volná místa, případně si vstupenku rovnou zakoupit.

Soutěž o VIP lístky a řidiče k tomu
Na facebooku Ševcovský ples probíhá soutěž o VIP lístky na ples i s odvozem v BMW. Řidič ale nebude jen tak někdo. Ke kongresovému centru vás přiveze osobně hokejista Tomáš Fořt. A to opravdu stojí za to!