Sezona začne i nejmladším Beranům. Blíží se start školy bruslení a přípravky

Hlášení pro naše nejmenší Berany! Prázdniny se sice blíži k závěru, ovšem hokejová sezona začíná! Vytáhněte proto brusle ze skříně nebo ze sklepa a přijďte se svými rodiči na první letošní trénink školy bruslení a přípravky. Ty se uskuteční v neděli 23. srpna na ledě PSG arény. Těšíme se na vás!

Škola bruslení

První trénink nejmladších Beranů se uskuteční v neděli 23. srpna od 11:00 do 12:00. Letošní škola bruslení je určena pro děti narozené v letech 2015 a 2016, případně i pro starší začínající děti. A co s sebou? Chybět by neměly brusle, helma a rukavice (hokejové nebo lyžařské).

Pro termíny dalších tréninků v srpnu sledujte aktuální rozpis ledu na webu klubu (zde). Podrobnější informace ke škole bruslení zde.

Přípravka

Úvodní trénink se uskuteční v neděli 23. srpna od 12:15 do 13:15. V letošní sezoně je přípravka určena pro mladé Berany, jejichž ročník narození je 2013 nebo 2014. Nezbytnou výbavou dětí je kompletní hokejová výstroj a hokejka.

Pro termíny dalších tréninků v srpnu sledujte aktuální rozpis ledu na webu klubu (zde). Podrobnější informace k přípravce zde.