Sezonu zahájila také škola bruslení, zatím venku na hřišti

Na led v tuto chvíli ještě nemohou, ovšem nejmladší Berani nezahálí. Ve čtvrtek se děti ze školy bruslení poprvé v nové sezoně potkaly na hřišti a během hodiny a čtvrt si zahrály řadu her a vyzkoušely různá pohybová cvičení. V dalších týdnech budou jejich schůzky pokračovat.

„Bez ledu se bruslení samozřejmě nedá moc učit, takže v tomto smyslu nejde úplně o tréninky. Ale budeme se potkávat aspoň venku na hřišti, ať se děti hýbou, jsou na čerstvém vzduchu a zablbnou si s kamarády,“ přibližuje trenér Petr Žák.

„Máme za sebou vydařené odpoledne. Aktivity jsme často střídali a na dětech šlo vidět, že je to bavilo. Byly akční, zapojovaly se do her i do různých cvičení,“ popisuje dlouholetý kouč schůzku, která se vzhledem k platným nařízením konala v omezeném počtu.

Členové školy bruslení se pod vedením Petra Žáka budou potkávat každý čtvrtek od 15:45 do 17:00 na venkovním hřišti vedle praktické školy na ulici Mostní.

Schůzky jsou určeny pro děti ročníků narození 2015 až 2017 a zúčastnit se jich mohou i zájemci, kteří do školy bruslení zatím nejsou přihlášení. Stačí se jen domluvit – buď skrze e-mail zak@beranizlin.cz nebo zavolat na 604 850 789.

Fotogalerie