úterý 26. listopadu 2019 | Zlin Press - Roman Ordelt

Skvělý obrat na ledě mistra! Berani vyhráli v Třinci po nájezdech

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v zápase 22. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Oceláři Třinec 5:4 po samostatných nájezdech a vezou z ledu mistrovského celku nečekanou výhru! Vítězství je o to cennější, že Berani prohrávali v polovině utkání již 3:0, když góly inkasovali během pouhých 106 vteřin! Kubiš a spol. se nevzdali, když do druhé sirény snížili na rozdíl kontaktního gólu. Oceláři šli a začátku třetí třetiny do dvougólového náskoku, ale srdnatě bojující hosté do třetí sirény vyrovnali! V prodloužení branka nepadla a v samostatných nájezdech se štěstí přiklonilo na stranu Zlína. Branky dali Pavel Kubiš, Jakub Ferenc, Lukáš Buchta, Tomáš Fořt a rozhodující nájezd proměnil Valentin Claireaux. Berani hrají v pátek 29. listopadu doma s Litvínovem, začátek v 17:30 hodin.