úterý 04. ledna 2022 | Zlin Press - Roman Ordelt

Skvělý závěr přinesl Beranům důležité tři body v souboji s Kladnem!

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v zápase 38. kola Tipsport extraligy 2021/22 na chomutovském ledě s týmem Rytíři Kladno 3:1 a v důležitém souboji dvou týmů z chvostu extraligové tabulky si připsali tříbodovou výhru. Kubiš a spol. porazili Kladno poprvé v sezoně a ztrátu na předposlední místo stáhli opět na rozdíl tří bodů. Zlínští neponechali nic náhodě a na sever Čech vyrazili s jednodenním předstihem. Berani šli do vedení v 16. minutě, ale Rytíři srovnali stav na začátku druhé třetiny zásluhou využité přesilové hry. Hosté poté přečkali ve třetí třetině pětiminutové oslabení a důležitý souboj byl vyrovnaný až do 56. minuty Svěřenci Luboše Jenáčka dali v závěru základní hrací doby vítězný gól a veledůležitou výhru zpečetili za necelou minutu ještě třetím gólem. Branky dali Patriks Zabusovs, Jakub Ferenc a Štěpán Fryšara. Zlín hraje v pátek 7. ledna v Olomouci.