Spolu a neústupně! Berani zahajují prodej permanentních vstupenek

Od nečekaného konce sezóny uběhly necelé dva měsíce a zlínští Berani již spřádají plány na následující sezónu. Důsledky krize jsou pro ekonomiku i sportovní odvětví vážné, ale zlínští fanoušci se vždy vyznačovali věrností a loajálností vůči svému klubu. Tu mohou prokázat již nyní. V pondělí 11. května začíná prodej permanentních vstupenek na následující sezónu.
Od pondělí 13:00 si budou moci fanoušci zlínských Beranů zakoupit permanentní vstupenku na extraligovou sezónu 2020/21, a zajistit si tak svá místa v týmu. V období od 11. května do čtvrtku 18. června budou stávajícím držitelům permanentních vstupenek rezervována jejich místa, ale prodej volných míst probíhá již od prvního dne prodeje.

Důležitost letošního prodeje permanentek potvrzuje i Libor Kožík, marketingový manažer klubu:
"V této době jsou pro nás fanoušci ještě důležitější než kdykoliv jindy. Současná krize je vážná a nemůžeme ji zvládnout bez podpory našich nejvěrnějších. V posledních letech rostl počet prodaných permanentek a vstupenek, což mě nesmírně těší. Ta nejtěžší zkouška je ale právě teď před námi. Proto bych rád apeloval na všechny věrné Berany, aby si své místo v hledišti zajistili co nejdřív. Velmi to klubu pomůže."

Permanentky letos dostaly zcela novou podobu. Jsou na nich vyobrazeni 3 hráči a zájemci si mohou vybrat, jestli chtějí svou sezónní kartu s útočníky Zdeňou Okálem či Tondou Honejskem, nebo jestli na své kartě raději uvidí brankáře Libora Kašíka.

Stejně jako v minulé sezóně i letos se mohou těšit na dárkové balení, jehož součástí je nyní například multifunkční šátek s Beranem, sleva na nákup šály ve fanshopu a další.

K dispozici je také omezený počet voucherů na vstupenky na III. Ševcovský ples. Jeden voucher je možné uplatnit až na čtyři vstupenky a získat tak slevu až 400 Kč (100 Kč na jednu vstupenku). Platnost voucheru je do konce června.

Permanentku bude možné nově zakoupit na služební pokladně Zimního stadionu Luďka Čajky. Prodej permanentních vstupenek na novou sezónu se rozběhne už v pondělí 11. května od 13:00 hodin. 

Ceny permanentek na extraligovou sezonu 2020/2021:

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

* kategorie A: parkety (P1, P2, P3 – 0 – 6 řada); P4; P5; P6; C; D; E; F; J; K; L; M; (C, F, J, M – 3 – 10 řada).

* kategorie B: B, G, N (C, F – 2. řada); (J, M – 1 a 2 řada); (P1, P2, P3 – 7. řada)

SLEVY PERMANENTNÍCH VSTUPENEK (netýká se vstupenek na jednotlivé zápasy)
- držitelé průkazu ZTP/P 50 % (prodej pouze osobně držitelům průkazů ZTP/P)
- duplicitní karta při ztrátě permanentní vstupenky stojí 300 Kč, původní karta bude zneplatněna. 

- nákup dětské permanentní vstupenky pro děti (2004 a mladší) je podmíněn nákupem vstupenky pro dospělého ve stejném sektoru

Všechny permanentní vstupenky platí na: 
- základní část Tipsport extraligy ledního hokeje 2020/2021

- celé Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy 2021

- přátelská utkání


Prodej permanentek: (Zimní stadion Luďka Čajky ve Zlíně, služební pokladna)

DenČas
Pondělí8.00 – 12.00 13.00 – 15.30 hodin
Úterý8.00 – 12.00 13.00 – 15.30 hodin
Středa8.00 – 12.00 13.00 – 17.00 hodin
Čtvrtek8.00 – 12.00 13.00 – 15.30 hodin

Poznámka: 11. května 2020 se pokladna otevírá v 13:00. V termínu 6. - 17. července 2020 se permanentky neprodávají vzhledem k čerpání dovolené.


Doplňující podmínky

V případě, že na základě vyšší moci, rozhodnutí příslušného orgánu veřejné správy či orgánu řídícího příslušnou soutěž nebude možné k určitému utkání či utkáním využít sedačku, k jejímuž užívání je majitel permanentní vstupenky oprávněn, je klub oprávněn vyloučit permanentní vstupenky, jichž se opatření dotýká, z přístupu na utkání. Klub je povinen o tomto opatření informovat majitele permanentních vstupenek na internetových stránkách www.hokej.zlin.cz. 

Majiteli permanentní vstupenky v takovém případě náleží nárok na slevu, kterou může uplatnit na nákup permanentní vstupenky na následující sezonu. Výše slevy je rovna poměrné části ušlého vstupného.