Spolu a neústupně: I ty můžeš podpořit Berany

Základní část Tipsport extraligy ledního hokeje se již blíží ke svému závěru. S tím je v letošní sezoně spojená možnost finanční kompenzace za neodehrané zápasy pro držitele permanentních vstupenek. Klub PSG Berani Zlín nyní přichází s první variantou, jak hodnotu permanentní vstupenky využít – nasměrovat ji do hráčské kabiny na podporu ohodnocení A týmu a povzbudit tak Berany do závěrečných bojů.

Jednatel zlínského hokejového klubu, Jiří Marušák, v minulém týdnu potvrdil, že veškeré finanční prostředky, získané z prodeje permanentních vstupenek, má klub připravené na kompenzace fanouškům za neodehrané domácí zápasy v letošní sezoně a bude je na jejím konci vyplácet. Aktuální výzva pro fanoušky je motivována tím, aby částí těchto v současné době nevyužitých peněz podpořili tým v probíhající sezoně. Vše však bude záležet na vůli fanoušků. Pro ty, kteří se rozhodnou pomoci, bude připraven také malý dárek od klubu, a v případě souhlasu i veřejná forma poděkování.

"Férové vrácení peněz fanouškům je pro nás od začátku sezony absolutní prioritou. Výpadek příjmů ze vstupného rozpočtem klubu výrazně zatřásl, ale jsem velmi rád, že se celou sezonu chováme maximálně zodpovědně, a neohrozili jsme fungování klubu v následujících letech. Tím, že finance pro naše věrné fanoušky máme stále blokovány mimo provozní výdaje, chtěli jsme našim fanouškům nabídnout možnost, zda je chtějí aktivně použít k motivování hráčského kádru. Pokud si hráči zaslouží jejich přízeň, tak všechny tímto způsobem získané peníze rozdělíme v rámci motivačních prémií do kabiny," uvedl Jan Štětkář, jednatel klubu PSG Berani Zlín.

Pokud fanoušci mají zájem vzdát se kompenzací ve prospěch kabiny, stačí vyplnit následující dotazník do konce února  zde. V březnu budou poté zveřejněny další možnosti finančního vypořádání zakoupených permanentních vstupenek. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte na e-mailové adrese office@beranizlin.cz.

V listopadu bylo sice oznámeno, že hráči budou pobírat až do konce sezony 60 % platu, již v následujícím měsíci však dostali 70 procent a stejnou částku obdrží i v lednu. K navýšení platů vedení klubu přistupuje po pravidelném vyhodnocování ekonomické situace klubu.

×
Odehrané 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín