Srážejí nás individuální chyby, říká útočník Štěpán Fryšara

Ani na pátý pokus se zlínským hokejistům v nové sezóně nepodařilo zvítězit na domácí půdě. V utkání s Karlovými Vary doplatili na slabou efektivitu a chyby v obraně, které Berany stály porážku 0:3.
Začátek zápasu přitom Zlíňanům vyšel, soupeře přehrávali a drali se do gólových šancí. Poté však zmatků v obraně žlutomodrých využil útočník Jan Hladoník a vedoucím gólem Energii vyburcoval. „Měli jsme spoustu šancí, snad třikrát jsme jeli sami na bránu, přesto jsme nedali ani jeden gól. Takhle se těžko boduje. Navíc jsme opět udělali několik průšvihů v obraně, kdy jsme si to nepohlídali a soupeři vyloženě darovali gól,“ okomentoval výkon Beranů útočník Štěpán Fryšara.Podobné minely se pak na výsledcích zápasů často výrazně promítají. „Srážejí nás hlavně individuální chyby, třeba někdo propadne, druhý za něj už nedostoupí a z toho pak vznikají problémy, říká Fryšara.

Toho po zápase mohl potěšit alespoň jeho tatínek, který se stal šťastným výhercem hokejové tomboly. Za výherní ticket získal 5300 korun, které obratem věnoval na podporu zlínské mládeže. „Může se to stát, samozřejmě jeho rozhodnutí je pěkné, myslím, že udělal dobře,“ ocenil Štěpán Fryšara štědré gesto svého táty.