Startuje výstava mládežnických fotek se soutěží o lístky do skyboxu!

V Nákupním centru Čepkov ve Zlíně proběhne ve dnech 4. – 17. října výstava pod názvem Tati, já chci být taky BERANEM! Jedná se o výstavu fotografií mládežnických týmů hokejového klubu PSG Berani Zlín. Návštěvníci uvidí na deseti výstavních stojanech snímky zlínského fotografa Davida Pešky z žákovského hokeje PSG Berani Zlín od školy bruslení až po tým deváté třídy. Součástí výstavy je rovněž atraktivní soutěž o vstupenky do skyboxu na extraligový zápas A týmu mužů.
Součástí mixu fotografií umístěných ve vstupní části prodejní pasáže Nákupního centra Čepkov ve Zlíně je vždy jedna skupinová a tři tematické snímky na doplnění. Všechny snímky jsou směřovány do jednoho pojetí a jsou graficky zapracovány v souladu s designovým manuálem Beranů. Akce je připravena jako náborová činnost hokejového klubu pro získání nových dětí do přípravky a výhledově nových žáků 1. ZŠ ve Zlíně. 

Za tímto účelem bude polepena výloha dětského koutku v nákupním centru, kde zároveň proběhne distribuce pozvánek na školu bruslení zlínských Beranů. Hlavní partner výstavy - Základní škola Emila Zátopka Zlín je zaměřena na rozšířenou výuku sportu zaměřenou na plavání, hokej a atletiku. Na ZŠ Emila Zátopka jsou vedeny hokejové třídy od 4. ročníku.

Soutěž – vyhraj vstupenku do skyboxu
Součástí akce je soutěž v tipování výsledku domácího utkání extraligového mužstva mužů. Tři výherci budou pozváni do skyboxu v rámci podzimního bloku domácích zápasů A týmu na ZS Luďka Čajky.

Každý návštěvník Nákupního centra Čepkov Zlín starší osmnácti let se může zapojit do soutěže o tři vstupenky do skyboxu na utkání Beranů s týmem Bílí Tygři Liberec (úterý 2. listopadu). Účast není podmíněna žádným nákupem v prodejnách nákupního centra. Tipování je možné po celé období akce (pouze jednou denně) a to vždy na tipovacím místě a v průběhu celé otevírací doby. Zájemce o hru vyplní tipovací kupón svým tipem, jménem, příjmením, telefonickým kontaktem a podpisem k souhlasu se zařazením do hry. Vyplněný tipovací kupón si soutěžící sám vhodí do připraveného losovacího zařízení. Tipování bude ukončeno v pátek 15. října v 17:30 hodin. Losování výherců správných tipů proběhne v pondělí 18. října. Výherce bude kontaktován SMS zprávou. 

Soutěžní otázka: 
Zvítězí Berani nad týmem HC Sparta Praha? (14. kolo Tipsport extraligy 2021/2022, pátek 15. října) a) ANO, b) NE

Neváhejte a přijďte v následujících dvou týdnech do Nákupního centra Čepkov ve Zlíně!

 

×
Odehrané 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha
×
Odehrané 15:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera