neděle 01. října 2017 | Zlin Press - Roman Ordelt

Tým Aukro Berani Zlín se veze na vítězné vlně, srazil do kolen i Oceláře

Hokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v zápase 9. kola Tipsport extraligy nad týmem HC Oceláři Třinec 4:0 a připsali si čtvrtou výhru v řadě. Zlínští hokejisté jsou ve formě a z víkendových zápasů nad zvučnými soupeři z Hradce Králové a Třince získali pět bodů! Proti Třinci zahráli výborně v defenzivě a výborný výkon předvedl opět brankář Libor Kašík, který pochytal všech 33 střel Ocelářů a vychytal 11. čisté konto v extralize! Veselý a spol. se ujali vedení v úvodní třetině šťastným gólem po odrazu a cennou výhru zpečetili třemi brankami ve třetí třetině. Góly zaznamenali Roberts Bukarts, Michal Popelka, David Šťastný a Radoslav Illo. Zlín poskočil v tabulce již na sedmé místo a v daším kole se představí v pátek 6. října na ledě Mladé Boleslavi, televizní duel začíná v 17:20 hodin.