pátek 30. září 2016 | Zlin Press - Roman Ordelt

Tým PSG Zlín odpověděl na vedoucí gól Sparty, nakonec ale prohrál 1:5

Hokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 8. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Sparta Praha 1:5 a v oslabené sestavě vyšli na ledě 02 areny bodově naprázdno. Berani vyjeli na extraligový led po dvanáctidenní pauze jen se třemi útoky a s favorizovanými Pražany drželi krok ještě na začátku druhé třetiny. Veselý a spol. dokázali odpovědět na vedoucí gól Sparty, ale poté už bylo utkání v režii domácího týmu, který měl duel ve své režii a o výhře rozhodl i zásluhou tří využitých přesilových her. Dvěma góly se blýskl Miroslav Forman, který vyhnal v 45. minutě z brány Libora Kašíka. Jediný gól Beranů zaznamenal při oslabení Jiří Ondráček. První extraligový zápas mezi muži odehrál útočník David Hrazdira. Tým PSG Zlín hraje v neděli 2. října od 17 hodin na domácím ledě s lídrem extraligy z Třince.