pátek 24. října 2014 | Zlin Press - Roman Ordelt

Tým PSG Zlín prohrál derby s Kometou již v první třetině, tři inkasované góly během 160 vteřin!

Hokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 15. kola Tipsport extraligy na domácím ledě s Kometou Brno 3:6. V repríze jarního finále extraligy rozhodla o výhře Brna úvodní třetina, když hosté dali během 160 vteřin tři góly a potrestali zbytečné fauly Beranů. Nadějí pro Zlín byla branka v 26. minutě, nicméně zlomový pro tým PSG Zlín byla čtvrtá branka. Při avizované početní výhodě vstřelil vlastní gól do prázdné brány Roman Vlach. Branka byla nakonec připsána brankáři Čiliakovi. Hosté přidali ve třetí třetině šestý gól. Berani hráli i za nepříznivého stavu až do závěrečné vteřiny. Utkání sledovala rekordní návštěva sezony na zlínském stadionu a fanoušci PSG zaslouží poděkování za hlasité povzbuzování během celého střetnutí. Branky Zlína zaznamenali Jaroslav Balaštík, Petr Leška a Radim Tesařík. První extraligový zápas mezi muži odehrál osmnáctiletý junior Dominik Hladiš. Tým PSG Zlín hraje v neděli doma s Olomoucí, začátek v 15:30 hodin.