pondělí 21. března 2016 | Zlin Press - Roman Ordelt

Tým PSG Zlín prohrál podruhé doma se Spartou a bude odvracet mečboly Pražanů

Hokejisté PSG Zlín prohráli ve 4. zápase čtvrtfinále Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy s týmem HC Sparta Praha 1:4. Pražané v utkání dominovali, vedou v sérii hrané na čtyři vítězná utkání 3:1 a získali postupový mečbol. Berani tahali od začátku utkání za kratší konec provazu, poměr střel v úvodní třetině byl 3:19 pro hosty. Pražané byli ve všech směrech aktivnější a v 37. minutě vedli již 3:0. Vlachův soubor se vzchopil až ve třetí třetině, dokázal snížit osm minut před třetí sirénou, nicméně o třetí výhře Sparty v sérii nebylo pochyb. Jediný gól zaznamenal Zdeněk Okál. První extraligový zápas odehrál za tým PSG odchovanec Jiří Goiš, který pravidelně hraje v dresu Přerova ve WSM lize. Zlín bude pozítří odvracet v Praze konec sezony, pátý zápas čtvrtfinále je na programu v O2 areně ve středu 23. března od 18:20 hodin.