pátek 20. ledna 2017 | Zlin Press - Roman Ordelt

Tým PSG Zlín srazil v derby Kometu do kolen a veze výhru za tři body!

Hokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 40. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Kometa Brno 4:2. Domácí šli hned na začátku utkání ve 4. minutě do vedení, které jim vydrželo až do 34. minuty. Berani srovnali stav a poté zásluhou využité přesilovky strhli vedení na začátku třetí třetiny na svou stranu. Vzápětí přidali třetí gól. Kometa ještě zdramatizovala zápas v samotném závěru, nejdříve přidala kontaktní gól, ale vyrovnat se jí nepodařilo. Zlín přidal definitivní pojistku na tři body gólem do prázdné klece. Branky zaznamenali Robert Říčka, Oldrich Kotvan, Petr Holík a Dalibor Řezníček. Svěřenci trenérské dvojice Robert Svoboda, Martin Hamrlík se vrátili zpět do desítky, která zaručuje vyřazovací boje v play off. Tým PSG Zlín hraje v neděli 22. ledna doma s Litvínovem, začátek v 17:20 hodin.