pátek 26. února 2016 | Zlin Press - Roman Ordelt

Tým PSG Zlín zdolal Hradec Králové a živí naději na přímý postup do play off

Hokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 49. kola Tipsport extraligy nad týmem Mountfield HK Hradec Králové 4:1 a stále pošilhávají po přímém postupu do čtvrtfinále. Veselý a spol. se ujali v televizním zápase vedení v 7. minutě zásluhou využité přesilovky. Východočeši rychle vyrovnali, ale Berani nasázeli soupeři ve druhé třetině tři góly a rozhodli utkání. Vlachův soubor udělil Hradci lekci z produktivity. Branky zaznamenali Petr Holík, Roman Vlach, Jan Maruna a Patrik Urbanec. Zlínští hokejisté vyhráli popáté z posledních šesti zápasů, zatímco Mountfield vyšel popáté venku zcela naprázdno. Tým PSG Zlín hraje v neděli 28. února na ledě vítěze základní části a držitele Prezidentského poháru týmu Bílí Tygři Liberec. Utkání opět vysílá přímým přenosem ČT SPORT.