Úrazové pojištění členů sportovních spolků. Uzavřena nová pojistka

Přinášíme informace ohledně Úrazového pojištění členů sportovních spolků (platné od 1. února 2019), které je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru u Pojišťovny VZP, a.s. Český olympijský výbor uzavřel pro celé sportovní prostředí ČR novou úrazovou pojistku s Pojišťovnou VZP, a.s. Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní kluby/tělovýchovné jednoty, okresní sdružení a krajské organizace ČUS jsou od 1. února 2019 pojištěny prostřednictvím nové pojišťovny. Pojištění je platné po celém světě, ale nejedná se o pojištění léčebných výloh v zahraničí.
Pojištěnými osobami jsou:

- členové sportovních svazů sdružených v Českém olympijském výboru a České unii sportu, stejně jako členové dalších pojištěných subjektů, a to po dobu veškerých akcí a aktivit pořádaných nebo organizovaných těmito subjekty, včetně organizovaných cest na tyto akce.

- osoby, které se účastní akcí v rámci plnění svých pracovních úkolů nebo mají s příslušným sportovním spolkem uzavřenou smlouvu podle občanského zákoníku nebo zákoníku práce.

- osoby, které nejsou členy pojištěných subjektů, po dobu, kdy se účastní akce pořádané některým z pojištěných subjektů.

- členové České obce sokolské, se sídlem Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha 1 – registrovaní i rekreační cvičenci.
Pojištěnými osobami nejsou profesionální sportovci a účastníci činností, které nejsou organizovány některým z pojištěných subjektů.

Další informace ohledně ohledně úrazového pojištění členů sportovních spolků najdete ve zpravodaji České unie sportu (ČUS) č. 1/2019 ZDE
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín