Útočník PSG Zlín Ondřej Veselý: Po pauze nám chvíli trvá než se dostaneme do tempa

Hokejisté PSG Zlín nenavázali na předchozí šňůru šesti zápasů s bodovým ziskem před reprezentační přestávkou a na ledě Komety zůstali bez bodů. Navíc po pěti výhrách ve vzájemných duelech s Kometou moravské derby prohráli. Brno porazilo Zlín naposledy v únoru 2012. „Kometa měla tentokrát lepší pohyb, větší důraz před bránou a hlavně dávala góly,“ pověděl zkušený útočník Ondřej Veselý.
Čajánek a spol. potřebují zápasové vytížení, pokud hrací program extraligy měl například volné úterý, vždy se Berani pomalu dostávali do tempa. „Vždycky nám po přestávce dlouho trvá než se dostaneme do tempa. Ale určitě proti Slavii už to bude v pátek lepší,“ řekl pětatřicetiletý forvard.

Extraliga má nyní hodně nabitý program a pokračuje ve druhé polovině listopadu prakticky obden, což by mělo zlínským hokejistům vyhovovat. „Škoda, že přestávka přišla ve chvíli, kdy se nám herně dařilo a rovněž výkony byly velmi slibné. Po pauze náš výkon nebyl tak dobrý, předtím měla naše hra větší tempo. Věřím, že tempo nabereme, naše hra a hlavně produktivita se zlepší,“ uvedl Rostislav Vlach, první trenér PSG Zlín.

Berani na ledě Komety nenavázali na předchozí bodovou šňůru a rovněž ve vzájemných zápasech s Brnem vyšli po pěti předchozích výhrách naprázdno. „Soupeř má v letošní sezoně zcela jiný tým. To spíše novináři si mezi sebou vykládají, že má mužstvo sérii výher nebo proher. My to tak nevnímáme,“ uzavřel Ondřej Veselý.

Souboj mezi Tomášem Žižkou a Ondřejem Veselým ve středečním zápase Brna se Zlínem.