středa 10. dubna 2013 | Zlin Press - Roman Ordelt

VÝBORNĚ! Drama druhého finále play off rozhodl v nájezdech Petr Leška! Zlín je zpátky ve hře

Článek průběžně aktualizujeme. Druhý finálový zápas přinesl velké drama a rozhodnutí přinesly až samostatné nájezdy. Po šedesáti minutách hry byl nerozhodný stav 2:2. Hosté se dvakrát ujali vedení, ale Berani dokázali vždy srovnat stav. V penaltách se trefil ze všech nájezdníků pouze Petr Leška a Vlachova družina se vrátila zpět do série. Branky zaznamenali Zdeněk Okál a Jaroslav Balaštík. V sestavě Zlína se objevila i čtveřice marodů, nicméně Marek Melenovský a Tomáš Linhart odstoupili ze hry během první třetiny. Finálová série se nyní přesouvá za nerozhodného stavu 1:1 ke dvěma zápasům do Plzně, kde se odehraje o víkendu třetí a čtvrtý duel finále.