neděle 26. prosince 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Vánoční hokej na Štěpána: Berani prohráli se silným Hradcem Králové

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 35. kola Tipsport extraligy 2021/22 na domácím ledě s týmem Mountfield HK Hradec Králové 2:5 a po předvánoční nadílce z Ostravy zůstali a Štěpána tentokrát bez bodů. Druhý celek extraligové tabulky rozhodl o výhře během úvodní třetiny, kdy třemi přesnými zásahy vyhnal gólmana Libora Kašíka z brány. Berani nevyužili v úvodu dlouhou přesilovku pět na tři v délce 87 vteřin. Východočeši byli produktivní a ve druhé třetině přidali další gól. Svěřenci Luboše Jenáčka zkorigovali nepříznivý stav až v závěru zápasu dvěma brankami, nicméně si doma připsali již třináctou prohru v sezoně. Mountfield výhrou potvrdil roli druhého nejlepšího extraligového týmu na soupeřově ledě. Góly dali Vladimir Michasenok a Pavel Kubiš. Zlín hraje v úterý 28. prosince na ledě Liberce.