úterý 12. ledna 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Vítězná jízda Liberce zastavena, nájezdy rozhodl Zdeněk Okál

Skvěle! Hokejisté PSG Berani Zlín v dohrávce 12. kola Tipsport extraligy 2020/21 porazili tým Bílí Tygři Liberec 4:3 po nájezdech a připsali si na své konto velmi cenný bodový zisk. Navíc přerušili vítěznou šňůru Severočechům která čítala čtyři zápasy v řadě. Vyrovnaný zápas byl plný zvratů, Žižka a spol. šli v 16. minutě do vedení, ale mužstvo zpod Ještědu v úvodu třetí třetiny otočilo stav na 2:1. Zlínští se nevzdali a dvěma góly strhli vedení opět na svou stranu. V infarktovém závěru základní hrací doby Liberec srovnal stav v přesilovce pouhých 66 vteřin před třetí sirénou. Zápas nakonec rozsekly až nájezdy, kde byl šťastnější domácí tým. Branky dali Tomáš Fořt, Martin Novotný, David Nosek a rozhodující nájezd proměnil Zdeněk Okál. Zlín hraje v pátek 15. ledna na ledě Karlových Varů.